VAS SMS Info

Nepoteče Vám voda? Vše se nyní dozvíte včas a zdarma

 

Odstávka na vodovodu, díky níž by Vám doma nebo ve firmě nemusela téct voda? O takové události se nyní dozvíte včas a zdarma. A to přímo z textové zprávy ve Vašem mobilním telefonu.

 

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., nyní zprovoznila zcela ojedinělou službu – VAS SMS Info. Je jedinou společností, nabízející tuto novou, bezplatnou službu pro více než 540 000 obyvatel na jižní Moravě a Vysočině.

 

V případě plánované odstávky na vodovodní síti v místě Vašeho bydliště, budete obratem informováni pomocí SMS zprávy nebo e-mailu. Dosud se o těchto událostech mohli zákazníci dozvědět například z webových stránek nebo z informací vkládaných do schránek. VAS připravuje toto upozornění v budoucnu rozšířit i o informaci o odstávce z důvodu nečekané havárie.

 

Nová služba je od 1. března dostupná pro odběratele z více než 700 obcí okresů Brno-venkov, Blansko a Znojmo na jihu Moravy a Jihlava, Třebíč a Žďár nad Sázavou v Kraji Vysočina. Stačí se registrovat přes formulář nebo se přihlásit v ZIS – zákaznickém informačním systému na webových stránkách www.vodarenska.cz. Ochotně Vám poradí také naši pracovníci v zákaznických informačních centrech v sídlech divizí.

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. se nejen snaží zlepšovat a zkvalitňovat své služby, ale podílí se také mnoha formami na společenském životě v lokalitách, kde provozuje vodovody a kanalizace. Aktivity této společnosti byly oceněny Národní cenou kvality 2018, což je nejprestižnější ocenění udělované v České republice a vyhlašuje jej Ministerstvo průmyslu a obchodu.

 

Mgr. Iva Librová,

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s.